×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

İthalatçı Garantisi

Distribütör Garantisi Ne Demek?

Distribütör garantili bir cihaz satın alırsanız, satış sırasında ve satış sonrasında direkt olarak üretici firma ile iletişimde olursunuz. Distribütör garantili cihazlarda herhangi bir sorun çıktığında üretici firma cihazınızla ilgilenir ve kullanıcı hatası olmadığı sürece gerekli desteği sağlar.

İthalatçı Garantisi Ne Demek?

İthalatçı garantili cihazlar yurt dışından ithal edilip ülkemizde satışı yapılan cihazlardır. Cihazları söz konusu firmalar doğrudan kendi imkânlarıyla ve uygun fiyatlı olarak getirmektedir. Cihazınızdaki sorunlarla üretici firma değil, ithalatçı firma ilgilenir. Ürünlerin fiyatı genellikle distribütör garantili cihazlara oranla daha düşüktür.

Not: Apple firmasının uluslararası garantisi söz konusu olduğundan Apple ürünleri 1 yıl apple tr + 1 yıl ithalatçı firma garantisi kapsamına girmektedir.

Apple ilk yıl servis hizmetini anlaşmalı olduğu servislerden sağlamaktadır.

Distribütör Ve İthalatçı Garantili Cihazların Farkı Var Mı?

Cihazlar birebir aynı olmaktadır. Tek fark satış sonrası verilen garanti desteğidir. Üretici firma her iki cihazında üretimini üstleniyor fakat pazarlama kısmında distribütör ve ithalatçı farkı ortaya çıkıyor.

İthalatçı Garantili Cihaz Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

İthalatçı garantili ürün alırken dikkat edilmesi gereken nokta ithal eden firma ve garanti durumu. İthalatçı garantili ürün almadan önce ithal eden firmanın daha önce sattığı ürünleri ve alışveriş yapan kullanıcıların yorumlarını okumanızı tavsiye ediyoruz.

TOP