×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

123tel.com.tr

SAM BİLİŞİM TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ., faaliyetlerine, 2003 yılında Beringen/Belçika’da çeşitli telekominikasyon ürünleri , cep telefonu ve aksesuarları ürünlerinin satış ve pazarlanması ile başlamıştır. Yönetim tarafından benimsenen yenilikçi vizyonu, girişimci ve kendini geliştiren yapısı, müşteri odaklı çalışmaları ve profesyonel ekibi ile kısa zamanda ürün portföyünü çeşitlendirmiş ve günümüzde avrupa’nın bir çok yerine hitap eden bir firma haline gelerek , sektöründe üst sıralara yerleşmiştir.

2016 yılında Türkiye pazarına giriş yaparak yaygın bayii ağı ile satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye geneline taşımıştır.

Kuruluşundan bu yana dünyanın çeşitli ülkelerinde alanlarında lider olan firmalara telekominikasyon ürünlerinde satış öncesi ve satış sonrası hizmet vermiş ve bu alanda Türkiye de de geniş ürün yelpazesi gerek son kullanıcı gerekse toptan olarak hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

SAM BİLİŞİM TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ., konusunda uzman ekibi ile, siz müşterilermize olan hizmetlerini her geçen yıl artan kalite bilinci ve sürekli müşteri memnuniyeti ilkesine göre devam ettirmekte ve bu devamlılığı türkiye pazarın da da sürdürebilmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Cep telefonu , aksesuarları ve telekominikasyon ürünlerinde size en yakın çözüm ortağınız..

TOP